SK VIKEND: Martić, Pavić, Mektić! Finale FA kupa

Ostali sportovi - Ostalo 14. svi 202114:50 > 14:50 0 komentara
REUTERS/Piroschka Van De Wouw

Još jedan bogat sportski vikend je pred vama na kanalima Sport Kluba.

Čeka nas završnica ATP i WTA Mastersa u Rimu gdje u ženskoj konkurenciji imamo Petru Martić, a u konkurenciji parova Nikolu Mektića i Matu Pavića.

U subotu od 18.15 na SK 3 igra se finale FA kupa između Chelseaja i Leicestera.

Sportklub

Od utakmica Premier lige izdvajamo utakmice u nedjelju od 15.05 na SK 1 Tottenham – Wolves, dok od 17.30 na SK 2 bitnu utakmicu za Ligu prvaka igra Liverpool koji gostuje kod WBA.

Sportklub

U nedjelju nas čeka pretposljednje kolo Primere gdje Real gostuje kod Athletic Bilbaa uz prijenos na SK 3 od 18.30 sati, a u isto vrijeme na SK HD pratite dvoboj Atletico – Osasuna.

Sportklub

U subotu se igra i zadnje kolo turskog prvenstva u koje bodovno izjednačeni ulaze Bešiktaš i Galatasaray, a simultani prijenos njihove borbe pratite na SK 2 od 19.30 sati.

Počinje i doigravanje NHL-a gdje će u noći sa subote na nedjelju od 1.15 na SK 2 igrati Boston i Washington.

Na svoje dolaze i ljubitelji moto sporta jer čeka nas Velika nagrada Francuske na stazi u Le Mans. Moto GP utrka od 14 sati, Moto 3 od 11.20, te Moto 2 od 12.20, a sve uz prijenos na SK 3.

Sportklub

Kompletan raspored pogledajte ovdje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!