SK VIKEND: Ludnica u Primeri, City po naslov, F1…

AP Photo/Manu Fernandez

Pred vama je još jedan sjajan vikend na kanalima Sport Kluba.

U Primeri su ostala još četiri kola u koja Atletico ulazi s dva boda više od Reala i Barcelone. U ovom kolu vodeću momčad čeka gostovanje na Nou Campu, a prijenos je u subotu od 16:15 na SK 1.

Sportklub

Real će pak u nedjelju na istom kanalu od 21 sat ugostiti Sevillu, koji je veliki korak unazad u borbi za naslov napravila domaćim porazom 0:1 od Athletica.

Sportklub

Manchester City u subotu i teoretski može osigurati naslov u Premier ligi, a na Etihad u subotu od 18:30 sati stiže Chelsea, uz prijenos na SK 1. Na istom kanalu od 13:30 sati možete pratiti dvoboj Leedsa i Southamptona, a od 21:15 Liverpoola i Southamptona.

Sportklub

Ljubitelji automotosporta će uživati u utrkama Formule 1 i Formule 3. Kvalifikacije za četvrtu utrke sezone, Veliku nagradu Španjolske, voze se u subotu od 15 sati na SK 3, a utrka je u nedjelju od 15 sati na istom kanalu.

Sportklub

U Španjolskoj će se voziti i tri utrke Formule 3. U subotu od 10:30 prva utrka, od 16:40 druga, obje na SK 3, dok je treća u nedjelju na rasporedu u podne i to na SK3.

Donosimo i završnicu ATP i WTA Mastersa u Madridu, ženski finale u suobtu od 18:30 sati na SK 2, muški u nedjelju u isto vrijeme na istom kanalu.

To je dio onoga što nudimo ovaj vikend, a kompletan raspored pogledajte ovdje.