SK VIKEND: F1, Moto GP, Euro 2020, Eurobasket…

Marcio Machado/ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Eurobasket za žene, Formula 1, Moto GP, Euro 2020, vrhunski tenis i odbojka - sve to ovog vikenda na kanalima Sport Kluba.

Svakodnevno na SK 2 možete pratiti emisiju posvećenu Euru 2020, a u nedjelju prenosimo utakmicu Švicarske i Turske.

Na svoje dolaze i ljubitelji automoto sporta, jer čeka nas Moto GP iz Sachsenringa uz utrke u nedjelju uz prijenos na SK 2.

Prenosimo i Veliku nagradu Francuske u nedjelju na SK 3 od 15 sati. U subotu u isto vrijeme kvalifikacije na istom kanalu.

Sportklub

Pred nama su završnice ATP turnira u Queensu i Halleu, te WTA turnira u Birminghamu i Berlinu.

U nedjelju donosimo i uzvratnu utakmicu između Girone i Rayo Vallecana u kojoj ćemo doznati posljednjeg putnika u Primeru. Prijenos je od 21 sat na SK HD.

Od četvrtka na našim kanalima možete pratiti i Eurobasket za žene, gdje je subota slobodan dan, a u nedjelju nas čeka treća utakmice hrvatskih košarkašica gdje od 18 sati igrati protiv Čehinja uz prijenos na SK 1.

Sportklub

Čekaju nas i polufinalne utakmice doigravanja NHL-a. U subotu New York Islandersi protiv Tampa Baya od 2 sata na SK1, a isto vrijeme na istom kanalu dan kasnije Montreal i Vegas.

Od petka do nedjelje na kanalima Sport Kluba možete pratiti i odbojkašku Ligu nacija.

Kompletan raspored pogledajte ovdje.