SK NEDJELJA: Mou čeka United, kreće Monte Carlo!

Laurence Griffiths / Staff

Nakon sjajne subote pred nama je bogata nedjelja na kanalima Sport Kluba. Sve možete pratiti na TotalTV-u, MaxTV-u i Optima TV-u, a uskoro ćemo imati i jednu novost za gledatelje naših kanala.

Nedjeljnji program na SK 1 otvaraju Burnley i Newcastle od 13 sati, pa nas onda čeka dvoboj četvrtog i trećeg, West Hama i Leicestera od 15.05 sati, a onda od 17.30 prava poslastica gdje će Mourinhov s Tottenhamom ugostiti bivšu momčad Manchester United.

Sportklub

Nogometnu nedjelju na SK 1 zatvaramo utakmicom Betisa i Atletica od 21 sat.

Sportklub

Kreće i teniski Masters u Monte Carlu, a mečeve možete pratiti na SK 2 i SK 5. Tu je i završnica ATP turnira u Cagliariju i WTA turnira u Charlestonu.

Sportklub

Od hokejaški uzbuđenja izdvajamo utakmicu Las Vegasa i Arizone od 22 sata na SK 3, te dvoboj Nashvillea i Dallasa na SK 1 od 2 sata iza ponoći.

Uistinu još jedna bogata sportska nedjelja – samo na kanalima Sport Kluba… Sve možete pratiti na TotalTV-u, MaxTV-u i Optima TV-u.

Kompletan program pogledajte ovdje.