SK USKRS: Bogati program nudi za svakog ponešto!

Komentatori Moto GP-a
Sportklub

Bogat sportski vikend je pred vama na kanalima Sport Kluba. Za svakog će se pronaći nešto, a sve možete pratiti na TotalTV-u, MaxTV-u i Optima TV-u.

Uskrs na SK 1 rezerviran je za engleski nogomet. Od 13 sati prenosimo Southmapton – Barnsley. U 15 sati je utakmica Newcastlea i Tottenhama, a od 17.30 sati prijenos dvoboja Aston Ville i Fulhama. Za kraj dana od 20.30 sati susret Manchester Uniteda i Brightona.

Sportklub

Na SK 3 od 21 sat možete pratiti dvoboj s hrvatskim štihom gdje će Rakitićeva Sevilla ugostiti Vrsaljkov i Grbićev Atletico.

Sportklub

Od 19 sati SK 2 je rezerviran za finale Mastersa u Miamiju. Nakon tenisa na SK 2 možete gledati NHL dvoboj New Jerseya i Washingtona.

Hokejaška uzbuđenja nastavljaju se u 23 sata kada na SK 3 prenosimo dvoboj Floride i Columbusa, a za kraj na SK 2 od 1 donosimo dvoboj Caroline i Dallas.

Naravno, i nedjelju se nastavljaju moto gp uzbuđenja iz Katara koja možete pratiti na SK 3.

Ovo je samo mali dio ‘kolača’ koji nudi nedjelja pred vama na kanalima Sport Kluba. Kompletan raspored pogledajte ovdje.