SK UTORAK: Teniski dan, liga prvaka…

Ostali sportovi - Ostalo 20. srp 20218:03 > 8:04 0 komentara
Photo by Robert Hradil/Icon Sportswire

Utorak će gledateljima Sportkluba ponuditi sve najbolje što dolazi iz svijeta tenisa.

Kao što ste već navikli, Sportklub ove sezone svojim gledateljima donosi nikad više tenisa, bilo da je riječ o muškom ATP ili ženskom WTA Touru.

Ovog tjedna nalazimo se na WTA stanicama u poljskoj Gdynji i talijanskom Palermu dok će se muškarci rashladiti pod svježim zrakom mondenog Gstaada. Ako će vas pak uhvatiti nesanica ovih vrućih ljetnih noći slobodni ste ispratiti okršaje s turnira u meksičkom Los Cabosu.

Ljubitelji snookera uživat će u Ligi prvaka koju pratimo kroz čitav dan na SK3 počevši od 13 sati.

Kad je riječ o nogometu, kijevski Dinamo nastavlja s pripremama za novu sezonu, još jedan prijateljski dvoboj odigrat će protiv španjolskog Athletica.

Kao i uvijek, potpun raspored programa možete pogledati OVDJE.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!