SK UTORAK: Kovačić, Vida, Mrdeža, Martić, Simon

Andy Rowland

Tenis, vaterpolo, nogomet, košarka, hokej - za svakog ponešto danas u programu Sport Kluba.

Organizatorima WTA turnira u Istanbulu je u ponedjeljak kiša pokvarila planove, pa će tako dvije Hrvatice koje su trebale igrati jučer na teren danas. Već od 10 sati od SK 2 možete pratiti Terezu Mrdežu, a na istom kanalu oko 17.30 sati moći ćete pratiti meč Petre Martić.

SK 1 od 11 sati rezerviran je za ATP turnir iz Barcelone.

Nastavljaju se i uzbuđenja u vaterpolskoj Ligi prvaka, a prijenose utakmice skupina A i B iz ima i Budimpešte pratite na SK 3 od 14 sati.

Sportklub

Od nogometa izdvajamo gostovanje Vidinog Bešiktaša kod Sivasa od 18 sati na SK HD, kako i dvoboj Premier lige između Kovačićevog Chelseaja i Brightona od 21 sat na SK 1. Tu su i dvoboji azijske Lige prvaka.

Sportklub

Pred nama su u prve utakmice četvrtfinala košarkaške Eurolige, gdje od 19 sati na SK 1 donosimo dvoboj Simonovog Efesa i Real Madrida, a od 20.45 sati na SK HD dvoboj Armanija i Bayerna.

Sportklub

Od 1 sat iza ponoći na SK 1 donosimo NHL. Prvo bitku za New York Islandersa i Rangersa, a onda od 4 sata na istom kanalu i dvoboj LA Kingsa i Anaheima.

Kompletan program pogledajte ovdje.