SK UTORAK: Klasik u Njemačkoj, Hrvatska vs. Italija

Ostali sportovi - Ostalo 14. lip 20229:07 > 10:45 0 komentara
REUTERS ALBERTO LINGRIA via Guliver

Utorak je zanimljviji ako pratite kanale Sport Kluba...

Zadnji je dan lipanjskih utakmica Lige nacija, a mi vam naravno donosimo uzbuđenja s tih nogometnih terena.

Izdvajamo veliki dvoboj Njemačke i Italije koji počinje od 20.45 sati uz prijenos na Sport Klubu 1.

U isto vrijeme igraju i Engleska i Mađarska, prijenos je na SK6. Ukrajinu i Irsku možete pratiti na SK9 u istom terminu od 20.45 sati.

Susjedi iz Bosne i Hercegovine igraju dvoboj u gostima protiv Finske. Utakmica je od 20.45 sati, a prijenos na SK7.

Za noćne ptice, donosimo i CONCAF Ligu nacija. Jamajka i Meksiko igraju od 2 sata iza ponoći uz prijenos na SK2, a Salvador i USA igraju od 4 sata uz prijenos na istom kanalu.

Naravno, pratimo i teniska uzbuđenja, WTA u Birminghamu, te ATP u Halleu i Queensu. Janu Fett protiv Kineskinje Shuai Zhang možete pratiti na SK5 najvjerojatnije od 17.30/18 sati.

Naši vaterpolisti igraju prijateljsku utakmicu protiv Italije. Prijenos je na SK HD od 20 sati.

Donosimo i malo košarke, pratite finale njemačkog prvenstva između Bayerna i Albe od 19 sati na SK3.

Kompletan program pogledajte ovdje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!