SK UTORAK: KHL, snooker, Euroliga, turski nogomet i košarka

Ostali sportovi - Ostalo 5. sij 202110:44 > 10:50 0 komentara
Jon Izarra/EB via Getty Images

Možda pred nama nije bogat sportski utorak, no svatko bi na kanalima Sport kluba mogao pronaći nešto za sebe.

Pred vama su dvije utakmice KHL-a. Od 12.30 sati na SK 1 Salavat Yulaev će ugostiti Avangard, dok od 17.30 na SK 2 možete gledati Dinamo Minsk – SKA.

Sport klub 1 od 15 sati rezerviran je za Tursku, prvo košarkaška uzbuđenja gdje će Gaziantep ugostiti Efes, a onda od 17 sati i nogometna, jer pred nama je utakmica Konye i Galatasaraya.

Nakon uzbuđenja iz Turske okrećemo se Euroligi, gdje od 19 sati na SK 1 možete pratiti dvoboj Alba – Baskonia.

Naravno, ljubitelji snookera i danas dolaze na svoje. Na SK 3 donosimo vam prijenos s Champions leaguea iz ‘balona’ u Milton Keynesu gdje nastupaju najbolji snukeraši svijeta predvođeni prvim igračem svijeta Juddom Trumpom.

Uživajte…

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!