SK UTORAK: Donna Vekić, Murray i odlična košarka

AP Photo/Seth Wenig

I ovog utorka na Sport Klub televiziji očekuje vas pregršt sportskih zbivanja

Ovaj tjedan je na rasporedu čak četiri teniska turnira i Sport Klub prenosi svaki od njih. Nama najzanimljiviji danas je onaj na Tenerifima gdje igra hrvatska tenisačica Donna Vekić. Ona će otprilike oko 13 sati igrati meč prvog kola protiv Amerikanke Alison Riske. Susret pratite na SK1.

Vrlo zanimljiv teniski program očekuje nas u Moskvi i Antwerpu. U glavnom gradu Rusije igra se ženski i muški turnir.

U Belgiji se igra vrlo jaki ATP 250 turnir u Antwerpu gdje ćemo danas imati priliku vidjeti i trostrukog Grand Slam pobjednika Andya Murraya koji će od 18:30 na SK2 igrati protiv Amerikanca Francesa Tiafoea.

Za ljubitelje košarke danas smo pripremili nekoliko odličnih utakmica Eurokupa.

Od 19:30 na SK1 sastaju se Hamburg i Partizan. Gosti predvođeni legendarnim trenerom Željkom Obradovićem idu na pobjedu u Njemačku.

Od 20 sati na SK4 pratite dvoboj dva prekaljena ‘eurokupaša’ Trenta i Juventuta.

Na SK6 od 20.30 pogledajte dvoboj nekadašnjeg osvajača Eurokupa Valencije i Promitheasa.