SK TRAVANJ: F1, Moto GP, derbiji u PL-u i Primeri

Thomas Pakusch

Sportklub se pobrinuo da vam i u travnju ponudi najbolji sportski sadržaj.

Borba za naslov u Primeri se ‘zakuhala’, pa s nestrpljenjem čekamo dvoboj Barcelone i Reala 10. travnja. Vodeću momčad lige madridski Atletico početkom travnja čekaju dva iznimno teška gostovanja u Sevilli, prvo protiv istoimenog domaćina, a onda i kod Betisa. Sve to naravno možete pratiti na kanalima Sportkluba.

U Premier ligi Manchester City juri prema novom naslovu, no 3. travnja čeka ih gostovanju kod Leicestera. Samo dan kasnije čeka nas derbi na Emiratesu u kojem će Arsenal ugostiti Liverpool. Vikend iza nova poslastica s engleskih nogometnih travnjaka gdje će Jose Mourinho s Tottenhamom ugostiti bivšu momčad Manchester United.

Prenosimo i utakmice turske, ruske te nizozemske lige, gdje nas očekuje zanimljiva završnica sezone.

Čeka nas i iznimno bogat teniski travanj. Uz Masters iz Monte Carla, pratit ćemo i mečeve s ATP turnira u Barceloni, Münchenu, Estorilu i Marbelli.

Tenisačice čeka Masters u Madridu, a imat ćete ih prilike gledati i na WTA turnirima u Stuttgartu, Charlestonu, Bogati i Istanbulu.

Ne zaboravite da nas čekaju i uzbuđenja u Euroligi i Eurokupu.

I ljubitelji hokeja neće ostati uskraćeni, jer tu je KHL doigravnje, kao i nastavak uzbuđenja u NHL-u.

U travnju nas očekuje i utrka Formule 1 iz Imole, kao i Moto GP uzbuđenja u Kataru i Portugalu.

Kao što vidite, bogat sadržaj čeka vas i u travnju na kanalima Sportklub, zato pripremite se…