SK TJEDAN: Luka vs Raketa, Vrsaljko i Grbić kod Barce

Miso Lisanin

Još jedan sjajan sportski tjedan je pred vama na kanalima Sport Kluba, a posebno izdvajamo fantastičan nogometni vikend.

Iz dana u dan na našim kanalima možete pratiti uzbuđenja s ATP i WTA Mastersa u Madridu.

U utorak nas čekaju i tri majstorice četvrtfinala Eurolige: Efes – Real, Armani – Bayern, Barcelona – Zenit, u kojima ćemo saznati tko će pridružiti CSKA na Final Fouru.

Posebno izdvajamo sjajan nogometni vikend s derbijima u Primeri i Premier ligi.

U subotu od 16:15 sati Barcelona će ugostiti Atletico Madrid, dok u nedjelju od 21 sat Sevilla stiže na noge Real Madridu.

U Engleskoj Manchester City ima priliku osigurati naslov na Etihadu, gdje u subotu od 18.30 stiže Chelsea.

I ljubitelji automotosporta dolaze na svoje jer čeka nas četvrta utrka sezone Formule 1, Velika nagrada Španjolske. Ovog vikenda imat ćete priliku uživati i u F3.

To je mali dio kolača koji nudi Sport Klub ovog tjedna, a kompletan raspored pogledajte ovdje.