SK SUBOTA: Spektakl na Wembleyu, Hrvati u lovu na OI

Košarka 29. svi 202110:25 > 10:29 0 komentara
Alex Pantling/Getty Images

I ove subote Sport Klub vam donosi pregršt zanimljivih sportskih događaja

Već od 10 sati na SK1 pratite najbolje odbojkaše svijeta u Ligi nacija. Pripremili smo nekoliko odličnih dvoboja od kojih izdvajamo Poljske i Srbije od 16 sati, domaćina Italije i Slovenije u 18 sati te možda i najzanimljiviju utakmicu SAD-a i Brazila u 21 sat.

AP Photo/Michel Euler

Za sve ljubitelje sve popularnije košarke 3×3 rezerviran je treći program Sport Kluba. Od 11 sati pratite pregršt zanimljivih utakmica u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Nama najzanimljivije utakmice igraju se u 17 sati kada Hrvatska igra sa svjetskim doprvakom Latvijom i u 20:45 kada nastupamo protiv Nizozemske. Nažalost, naši košarkaši su u prve dvije utakmice doživjeli tijesne poraze od Austrije i Kanade te su im šanse za odlazak na Olimpijske igre minimalne.

Centralni događaj dana je sigurno finale doigravanja za ulazak u Premier ligu između Brentforda i Swansea. Brentford u ovaj dvoboj ulazi kao favorit zbog bolje igre tijekom cijele sezone, ali zna se da u ovakvim utakmicama uvijek nijanse odlučuju. Svaka momčad će imati podršku šest tisuća svojih navijača što će sigurno ovoj utakmici dati dodatni draž. Utakmica počinje od 16 sati na SK2.

Na SKHD u 15:15 finale ATP turnira u Parmi u kojem se sastaju iskusni Talijan Marco Cecchinato i odlilni mladi Amerikanac Sebastian Korda.

Na SK2 možete pratiti kvalifikacije za MOTO GP utrku u talijanskom Mugellu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!