SK SUBOTA: NHL, NFL, Premier liga, vaterpolo

(Photo by Elsa/Getty Images)

Ovaj vikend zaista vas očekuje bogat program na kanalima Sportkluba.

Da odmah krenemo, i danas možete gledati sjajne vaterpolske poslastice iz Dubrovnika i Beograda u sklopu Regionalne lige.

Već od 10:30 sati na SK2 splitski Jadran suprotstavit će se Partizanu u Beogradu, a u isto vrijeme u Dubrovniku na SK1 Jadran Herceg Novi igra protiv Radničkog. Odmah iza te utakmice u podne ponovno na SK1 branitelj naslova Mladost traži treću pobjedu u ligi, protivnik je Primorje.

U popodnevnom terminu od 17 sati na SK2 pravi derbi između Partizana i Crvene zvezde dok će na SK4 u isto vrijeme igrati Jadran Herceg Novi i Solaris. Večernji termin rezerviran je za dva najtrofejnija hrvatska kluba, na SK4 Mladost igra protiv splitskog Jadrana od 20:40 sati, dok će na NS Jug igrati protiv Radničkog.

Premier liga danas je također u prvom planu, tamo negdje oko ručka u 13:30 sati na SK1 Wolves na Molineuxu dočekuje WBA, a poslije njih na SK1 od 16 sati igraju Leeds i Brighton.

No, ono što čekamo najviše od današnjih utakmica na Otoku je u 18:30 sati na SK1 kada će Fulham na Craven Cottageu ugostiti Chelsea. Frank Lampard mora probuditi momčad iz zimskog sna i početi pobjeđivati. Od 21 sat na SK1 Leicester čeka uvijek neugodni Southampton.

Selimo u SAD, gdje nas čekaju poslastice iz NHL-a i NFL-a.

Na SK2 od 19 sati New Jersey Devilsi igraju protiv Boston Bruinsa, a ako želite čekati nedjeljno jutro dočekajte ga u 3 sata na SK3 kada igraju Detroit i Carolina. Ako želite gledati kanadski derbi, onda predlažemo SK2 od 4 sata kada se sastaju Calgary Flames i Vancouver Canucks.

Kad je u pitanju NFL, polako se zahuktavaju dvoboji u playoffu. Ako nemate planova večeras, od 22:35 sati na SK2 Green Bay igra protiv LA Ramsa, a ako nemte ništa pametno raditi u nedjelju ujutro onda su Buffalo Billsi i Baltimore Ravensi odličan izbor od 2:15 na SK1.