SK SUBOTA : MotoGP i F1, FA Cup, teniski Masters…

Ostali sportovi - Ostalo 17. tra 20216:41 > 9:08 0 komentara
Sportklub

Sportklub ove subote nudi vrhunske sportske događaje od jutra do mraka.

AP Photo/Francisco Seco

Fanovi MotoGP-a mogu već od 10 sati pratiti treninge iz Portugala s kulminacijom kvalifikacija koje kreću od 15 sati. Sve pratimo na kanalu SK4.

Kvalifikacije Formule 1 iz Imole (SK3) pratit ćemo u uobičajenom terminu od 14 sati, no prije toga od 11 sati gledamo treći trening (SK1).

Premier liga ima blago okrnjen raspored zbog FA Cupa, od 18:30 sati polufinale će igrati Chelsea i Manchester City, a PL će se fokusirati na okršaje Newcastlea i West Hama (SK2, 13:30h), te Wolvesa i Sheffield Uniteda u večernjem terminu od 21:15 sati.

Ponudit ćemo vam čak pet utakmica Azijske lige prvaka, a od nogometa pratimo zbivanja iz Turske, talijanske druge lige, Rusije i engleskog Championshipa. U noćnom terminu odlazimo u Meksiko i Brazil.

Teniski fanovi doći će na svoje polufinalnim okršajima u Monte Carlu, dok ponovno nudimo dvostruki NHL program, od 21 sat (SK3) igraju Buffalo i Pittsburgh dok će u 1 sat iza ponoći svoj dvoboj započeti Tampa Bay i Florida.

Kompletan raspored događaja kao i uvijek možete pratiti OVDJE.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!