SK SUBOTA: Kvalifikacije za Katar, F1, NHL, Čilić i Konjuh

Giuseppe Cacace - Pool/Getty Images

Iznimno bogat vikend vas čeka na kanalima Sportkluba.

Subotu započinjemo utrkama u Bahreinu i Kataru. Na SK1 možete pratiti prijenos trećeg treninga Formule 1 od 13 sati, Max Verstappen je bio briljantan jučer i ostaje za vidjeti može li i na trećem treningu biti odličan. Osim toga, na istom programu čekaju nas i kvalifikacije od 16 sati.

Na SK4 MOTO GP iz Katara od 11:20 sati, na rasporedu je još jedan trening, kvalifikacije kreću od 15:25 sati.

Tenis će također biti među glavnim sportovima danas, pogotovo jer nastupaju Ana Konjuh i Marin Čilić. Prijenos iz Miamija kreće na SK2 od 16 sati. Konjuh će nakon Siniakove i Keys imati još jedan težak zadatak, čeka ju osvajačica Roland Garrosa Iga Swiatek. Marin Čilić će nakon prolaska protiv Argentinca Corije imati još jednog južnoameričkog protivnika, to je Čileanac Cristian Garin.

Ovoga vikenda na zagrebačkom bazenu Mladosti igrat će se Final Four regionalne vaterpolske lige na kojem će nastupiti hrvatski klubovi Jug AO, Mladost, splitski Jadran, te Radnički iz Kragujevca, a Sportklub sve utakmice dovodi u vaš dom.

Od 16:45 sati na SK4 igraju Mladost i Radnički, a na SK3 od 19:30 sati pratite ogled između dubrovačkog Juga i splitskog Jadrana.

Nastavljaju se i kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u Kataru, Hrvatska nakon kiksa u Ljubljani više nema prava na pogrešku, od 18 sati na SKHD pratite prijenos s Rujevice gdje će Dalićevim izabranicima protivnik biti Cipar. U isto vrijeme na SK1 pratite vrlo zanimljiv dvoboj Norveške i Turske, a odmah iza njih od 20:45 sati na SK1 Srbija će pokušati skinuti skalp Ronaldu i ekipi.

Na SK3 imamo i prijateljski ogled između Walesa i Meksika od 21 sat u Cardiffu.

I naravno, NHL je također tu s dvije utakmice na programu. Na SK4 od 20 sati igraju Colorado Avalanche i Vegas Golden Knightsi, a točno u ponoć na SK3 kanadski okršaj između Toronto Maple Leafsa i Edmonton Oilersa.