SK SRIJEDA Vida i Ćorluka na teškim ispitima, derbi Baskije

Guliver Image

I ove srijede na Sportklubu pratite zanimljive sportske događaje

Hrvatski nogometaš Vedran Ćorluka sa svojim Lokomotivom u Sochiju igra četvrtfinale ruskog Kupa. Prijenos pratite od 18 sati na SK1.

Još jedan hrvatski defanzivac je u akciji ove srijede. Domagoj Vida i njegov Bešiktaš igraju utakmicu 33. kola turske lige protiv Alanyaspora. Vodeća momčad lige Bešiktaš protiv petoplasiranog gosta želi pobjedu kako bi se odvojio na vrhu u velikoj borbi za naslov prvaka.

Dvoboj pratite na SK4 od 18 sati.

U 21 sat na SK1 pratite reprizu finala španjolskog nogometnog kupa između Real Sociedada i Athletic Bilbaa. U ovom baskijskom derbiju je prije nekoliko dana slavio Sociedad pogotkom Oyarzabala i osvojio veliki trofej. Sada u Primeri igraju utakmicu koja nema toliki rezultatski značaj, ali sigurno je da obje ekipe žele slaviti u ovoj uvijek velikoj utakmici za oba protivnika.

AP Photo/Angel Fernandez

Na SK HD možete pratiti dvije utakmice francuskog Kupa. Od 16:45 igraju Sedan i Angers, dok u 18:45 svoj dvoboj igraju Chateaubriant i Montpellier.

Od 12 sati pa sve do sljedećeg jutra na SK2 gledajte bogati teniski program s nekoliko turnira.

U 23 sata na SK3 pratite NHL utakmicu Ottawa – Edmonton.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!