SK SRIJEDA Talijanski spektakl i teški ispiti za Manchestere

Ostali sportovi - Ostalo 20. sij 202113:09 > 13:10 0 komentara
Juventus - Napoli

I ove srijede na Sportklubu možete uživati u vrhunskim sportskim događajima

Popodnevni program počinjemo utakmicom uzdrmanog turskog velikana Galatasaraya i Denizlispora u 20. kolu turske Superlige na SK HD u 17 sati. Galata je u prošlom kolu doživio poraz u gradskom derbiju od Bešiktaša i protiv posljednje momčadi lige igra im samo pobjeda.

Također u 17 sati, ali na SK 1 ljubitelji košarke dolaze na svoje. U košarkaškom Eurokupu sastaju se Unics i Gran Canaria, radi se o dvije vrlo dobro posložene ekipe i vjerujemo da će utakmica biti na vrlo visokoj razini.

Nakon tog dvoboja, u 19 sati na SK1 još jedan dvoboj košarkaškog Eurokupa. Sastaju se crnogorski Mornar i Andorra.

U 19 sati na SK2 slijedi nam prvi od dva vrlo zanimljiva dvoboja engleske Premier lige. Zahuktali Manchester City dočekuje ove sezone vrlo dobru Aston Villu na svom Etihadu.

Momčad Pepa Guardiole će u slučaju pobjede zasjati na sami vrh Premier lige i sigurno će im to biti dodatan poticaj za pobjedu.

U isto vrijeme na SK3 vodeća momčad Championshipa Norwich dočekuje Bristol City. ‘Kanarinci’ su se dobro oporavili od šoka ispadanja u drugu ligu i na dobrom su putu da se brzo vrate u elitu.

Poslastica dana na SKHD u 21 sat je apsolutno dvoboj Juventusa i Napolija u talijanskom Superkupu. Uzdrmani torinski velikan ne igra dobro ove sezone u prvenstvu i čak su deset bodova udaljeni od prvoplasiranog Milana. Ronaldo i društvo će sigurno biti maksimalno motivirani kako bi donijeli još jedan trofej u vitrine ‘Stare dame’ čime bi malo smirili situaciju nastalulošijim igrama u posljednje vrijeme.

Photo by Valerio Pennicino/Juventus FC via Getty Images)

S druge strane Napoli također ne briljira ove sezone, ali velika pobjeda od čak 6:0 nad Fiorentinom u posljednjem kolu Serie A ih je sigurno napunila samopouzdanjem za ovaj veliki dvoboj.

Utakmica će se odigrati na stadionu Sassuola u Reggio Emiliji.

Također u 21 sat na SK3 pratite vrlo zanimljiv dvoboj Betisa i Celte Vigo u španjolskoj Primeri. Utakmica dvije ekipe koje vole igrati otvoreni nogomet i nadamo se da će tako biti i večeras.

U 21:15 na SK1 drugi dvoboj engleske Premier lige večeras. Fulham dočekuje odlični Manchester United na svom Craven Cotaggeu. Momčad Scotta Parkera igra dosta solidan nogomet u posljednje vrijeme, ali United je favorit u ovom dvoboju i sve osim njihove pobjede bilo bi veliko iznenađenje.

U 21:30 na SK2 Villareal dočekuje Granadu na svom El Madrigalu. ‘Žuta podmornica’ i ove sezone lovi mjesta u Ligi prvaka te bi za njih pobjeda u ovom dvoboju bila od velike važnosti.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!