SK SRIJEDA: Stanley Cup, Čilić, Vekić i Fett

Ostali sportovi - Ostalo 15. lip 20228:16 > 8:58 0 komentara
Isaiah J. Downing-USA TODAY Sports via Guliver Images

Srijeda će nam donijeti nova sportska uzbuđenja u programu Sportkluba.

Bliži se početak najvećeg teniskog turnira na svijetu u All England Clubu, a u tijeku su i najvažniji turniri na travi. Pratimo događanja iz Queensa i Hallea gdje se nalaze tenisači te Berlina i Birminghama gdje pratimo tenisačice. Prijenosi kreću već od 12 sati.

Šesti je dan Svjetskog prvenstva u odbojci na pijesku, domaćin je rimski Foro Italico, a od srijede kreće nokaut faza, na redu je šesnaestina finala, cijeli dan ćemo pratiti događanja iz muškog i ženskog turnira. U Queensu uz prijenos na SK 1 očekujemo nastup Marina Čilića koji se suočava protiv talentiranog Aleksandera Bublika dok će Donna Vekić uz prijenos na Sk 2 u Birminghamu igrati protiv Cary McNally. U Birminghamu nastavak meča čeka i Jana Fett uz prijenos na SK 9.

Azijski kup za nogometaše do 23 godine starosti ušao je u svoju završnicu, iz glavnog grada Uzbekistana, Taškenta pratimo polufinala. Od 15 sati (SK3) igrat će Australija i Saudijska Arabija, a od 18 sati (NS) domaćin protiv Japana.

Tijekom dana pratimo i biljarska uzbuđenja, odbojkašku Ligu nacija, a noć će biti još jednom rezervirana za najbolji svjetski hokej. Počinje NHL finale, pratit ćemo okršaj branitelja naslova Tampe Bay i Colorada (SK5, 02:00h).

Kao i uvijek, potpun raspored tv programa možete pogledati OVDJE.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!