SK PONEDJELJAK: Wimbledon, Mektić i Pavić, azijska LP, NHL

GuliverImages

Nakon sjajnog vikenda, čeka nas i odličan ponedjeljak na programu Sportkluba.

Nakon jučerašnjeg odmora na Wimbledonu, danas nas čekaju sjajni mečevi osmine finala.

U muškoj konkurenciji, primjerice, Novak Đoković igra s Christianom Garinom, dok bi sjajne poslastice mogle biti i Auger Aliassime-Zverev te Hurkacz-Medvedev. Roger Federer igra protiv Talijana Lorenza Sonega.

U ženskoj konkurenciji mlada Amerikanka Cori Gauff ide na Angelique Kerber, dok će britanska senzacija Emma Raducanu igrati protiv Ajle Tomljanović. Dobar meč nas čeka i u režiji Barty – Krejčikova.

Na teren će danas i hrvatski par Mektić/Pavić koji u osmoni finala igraju protiv Brkića i Čaćića.

Danas od nogometa nudimo dvije utakmice azijske Lige prvaka. Od 16 sati na SK2 Ulsan Hyundai igra protiv Kaye, a u isto vrijeme na SK3 pekinški Guoan protiv još jednog južnokorejskog kluba, Daegua.

Tampa Bay Lightning noćas može završiti posao i obraniti naslov NHL prvaka. Imaju 3:0 protiv Montreala, a četvrta utakmica na rasporedu je od 2:10 na SK3.