SK PONEDJELJAK: Tri kola nisu zabili gol, idu na Liverpool!

Ostali sportovi - Ostalo 4. sij 202113:08 > 13:12 0 komentara
Catherine Ivill/Getty Images

Aktualni engleski prvak Liverpool na prvom je ispitu u u novoj godini. I to kod jednog od iznenađenja sezone – Southamptona.

Obje momčadi neće po dobrome pamtiti kraj prošle godine, jer Redsi su završili 2020. s dva remija protiv momčadi iz donjeg doma ljestvice, dok Sveci četiri utakmice ne znaju za pobjedu, a u posljednje tri nisu zabili ni gol.

Utakmicu pratite od 21 na Sportklubu 1.

Igra se i u Primeri, gdje najveće razočarenje sezone Valencia dočekuje Cadiz.

Šišmiši za pobjedu ne znaju od 8. studenoga kada su s 4:1 razbili Real, dok Cadiz nije slavio od početka prosinca kada su s 2:1 srušili Barcelonu.

Prijenos je na Sportklubu HD od 21 sat.

Od 16 sati na Sportklubu 1 pratite dvoboj Leccea i Monze, u kojoj su i dva bivša HNL-ova Mirko Marić i Antonio Marin.

Za goste je u prošlom kolu debitirao i Mario Balotelli, kojem je trebalo samo četiri minute da zabije prvijenac.

Izdvajamo i dvoboj 16. kola turske lige gdje će Kasimpasa, čiji napad predvodi bivši dinamovac Armin Hodžić, ugostiti Fenerbahče. Utakmicu od 17 sati pratite na Sportklubu 2.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!