SK PONEDJELJAK: Tri Hrvatice u Istanbulu, Jug…

Shaun Botterill / Staff

Tenis, vaterpolo, NHL i dvoboj Luđaka protiv Kloppa na Elland Roadu dio su onoga što Sport Klub u programu nudi danas.

Već od 10 sati na SK 2 možete pratiti uzbuđenja s WTA turnira u Istanbulu gdje igraju i tri hrvatske tenisačice. Prva će na teren i to odmah od 10 sati Ana Konjuh protiv Sare Errani. Na istom terenu treći meč dana igrat će Tereza Mrdeža koja za protivnicu imaju Dariju Kasatkinu. Nakon nje, ali ne prije 16 sati na teren će i Petra Martić koju čeka Francuskinja Fiona Ferro.

Tenisačice će igrati na WTA turniru u Stuttgartu, a dvoboje možete pratiti na SK 2 od 17 sati

Tenisači su ovog tjedna u Barceloni gdje je ATP turnir iz serije 500, a prijenosi su na SK 1 od 11 sati.

Sportklub

Pred nama je i završnica grupnog dijela vaterpolske Lige prvaka. Utakmice skupine A iz Rima možete pratiti na SK 3, a izdvajamo dvoboj Juga i Olympiakosa od 17.45 sati.

Sportklub

Od 21 sat na SK 1 izdvajamo dvoboj Premier lige između Leedsa i Liverpoola.

Sportklub

Noć je ipet rezervirana za NHL i to dva dvoboja. Od 1 sat na SK 1 prenosimo Tampa Bay – Carolina, a od 3 sata na SK 2 Edmonton – Montreal

Kompletan program pogledajte ovdje.