SK PONEDJELJAK: Martić i Čilić u Rimu, luda NHL noć

mpi04/MediaPunch /IPX

Bogat teniski dan te hokejaška noć je pred nama na kanalima Sport Kluba.

Na SK 1 i SK 2 već od 10 sati možete pratiti uzbuđenja s ATP i WTA Mastersa u Rimu. Imamo i dva naša predstavnika u programu, a prva će na teren već u 10 sati na SK 2 Petra Martić protiv Amerikanke Shelby Rogers.

Sportklub

Marina Čilića u prvom kolu čeka Kazahstanac Alexander Bublik, a meč od 16 sati pratite na SK 1.

Od 13 sati na SK HD možete gledati Svjetski kup u biljaru iz Engleske.

Od nogometnih uzbuđenja izdvajamo bitnu utakmicu Serie B između Monze i Brescije na SK 3 od 14 sati, kao i dvoboj Premier lige između Fulhama i Burnleya od 21 sat na SK 1, te utakmicu Primere između Betisa i Granade u isto vrijeme na SK 4.

Sportklub

Noć donosi čak četiri utakmice NHL-a. Od 1 sat iza ponoći na SK 1 igraju Montreal i Edmonton, a u isto vrijeme na SK 2 Boston i NY Islandersi. Od 2 sata na SK 3 dvoboj Nashvillea i Caroline, a od 4 sata na SK 1 igraju Las Vegas i Colorado.

Kompletan raspored pogledajte ovdje.