SK ponedjeljak: Četiri naša tenisača u akciji, turski derbi

Nogomet 25. lis 202110:47 0 komentara
AP Photo/Patrick Semansky

Ponedjeljak na SK kanalima donosi zanimljiv sadržaj za sve ljubitelje sporta.

U prvom planu je tenis, a pratit ćemo WTA turnire iz Cluja, Courmayeura i St. Peterburga te ATP turnir iz Beča.

U akciji će biti i naši tenisači – u ruskom St. Peterburgu u poslijepodnevnim satima Nino Serdarušić koji je dobio pozivnicu odmjerit će snage protiv Sebastiana Korde – prijenos je na Sportklubu 2.

Što se tiče onog jačeg turnira iz serije 500 u Beču, u akciji će biti tri naša tenisača. Prvi par svijeta Mate Pavić i Nikola Mektić od 14 sati igraju protiv njemačko – novozelandske kombinacije Tim Puetz/Michae Venus, meč počinje u 14 sati, a prijenos je na Sportklubu HD.

Čim taj meč završi, Ivan Dodig i Marcelo Melo igraju protiv Feliciana Lopeza i Stefanosa Tsitsipasa, također uz prijenos na Sportklubu HD.

U ruskom prvenstvu, od 18 sati igraju Lokomotiv našeg Tina Jedvaja i Soči čiji je član hrvatski napadač Marko Dugandžić – prijenos je na Sportklubu 3. U 19 sati čeka nas veliki derbi turskog prvenstva – Bešiktaš Domagoja Vide dočekat će Galatasaray uz prijenos na Sportklubu 1.

Svakako budite uz nas i u noćnim satima jer imamo i dvije NHL poslastice. Od 1 sat Carolina Hurricanesi igraju protiv Toronto Maple Leafsa uz prijenos na Sportklubu 2, dok će od 2 sata Seattle Kraken igrati protiv New Orleans Saintsa uz prijenos na Sportklubu 2.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!