SK PONDJELJAK: Jug, Real, Premier liga, NHL, tenis…

VK Jug

Nogomet, vaterpolo, hokej i tenis dominiraju programom Sportkluba u ponedjeljak.

Teniska uzbuđenja kreću od 11 WTA turnirom iz Lyona, a prijenose pratite na SK 2 i SK 5. Također, tu je i WTA turnir iz Dohe.

Tenisači su u Rotterdamu, a prijenose pratite na SK 1 od 13 sati. U popodnevnim satima tu su mečevi iz Buenos Airesa na SK 2 i SK 5.

Vraća se i vaterpolska Liga prvaka gdje od 17.45 sati na SK 1 možete gledati dvoboj Juga i Ortigije.

Od vaterpolo izdvajamo još dvoboje Spandau – Marseille (od 15.15 na SK 3), kao i onaj Olympiacosa i Pro Recca (od 20.15 na Sk 3).

Od nogometa nudimo dvoboj Premier lige između Evertona i Southamptona na SK 1 od 21 sat, a isto vrijeme na SK HD možete gledati dvoboj Primere između Real Madrida i Sociedada.

Za noćne ptice tu je opet NHL. Od 1 sat na SK 1 pratite dvoboj Floride i Caroline, a od 2 sata na SK 2 utakmicu Winnipega i Vancouvera.

Kompletan program pogledajte ovdje.