SK PETAK: Žižić i Bender u akciji, PL, bitka za New York

Passion2Press.de/MarkusFischer

Nogomet, košarka, hokej, tenis, odbojka - to je ono što vam Sport Klub nudi u programu u petak.

Dan otvaramo prijenosom mečeva s ATP turnira u Cagliariju od 11 sati na SK 2. Na istom kanalu od 19 sati donosimo mečeve s WTA turnira u Charlestonu.

Od košarke izdvajamo utakmicu Eurolige na SK 1 od 19 sati između Zenita i Maccabija za koji igraju Ante Žižić i Dragan Bender.

Sportklub

Od 20.45 na SK HD je utakmice Armanija i Efesa, a na SK 6 od 21 sat prenosimo dvoboj Barcelone i Bayerna

Čekaju vas i dvije utakmice četvrtfinala Eurokupa. UNICS – Virtus od 18 sati na SK 3, a na istom kanalu od 20 sati i dvoboj Gran Canaria – Monaco.

Od nogomentih uzbuđenja izdvajamo utakmicu Premier lige između Fulhama i Wolvesa od 21.15 na SK 1.

Sportklub

Od hokeja izdvajamo finale istoka KHL-a između Avangarda i Barsa na SK 4 od 18 sati, dok je noć rezervirana za KHL. Od 1 sat na SK 1 pratite bitku za New York između Islandersa i Rangersa, a od 2 sata na SK3 dvoboj St. Louisa i Minnesote.

Kompletan raspored pogledajte ovdje.