SK PETAK: Vida, PL, Monte Carlo, Moto GP, F1…

COLOMBO IMAGES/FIA Pool via HOCH ZWEI Imola Italy Poolfoto HOCH ZWEI/Pool/COLOMBO

Treninzi Moto GP-a i Formule 1, tenis iz Monte Carla i Charlestona, Domagoj Vida i derbi na Goodisonu glavni su aduti Sport kluba u petak.

Od 10 sati na SK 4 možete pratiti treninge za Veliku nagradu Portugala u Moto GP-u.

Sportklub

Prvi trening iz Imole sa staze Autodromo Enzo e Dino Ferrari za Veliku nagradu Emilije Romagne od 11 sati donosimo na SK 3, a drugi na istom kanalu od 14.30 sati.

Sportklub

Pred nama su i četvrtfinala Mastersa u Monte Carlu koja možete pratiti na SK 1 od 11 sati. Četvrtfinale se igra i na WTA turniru u Charlestonu, a uzbuđenja s tog turnira pratite na SK 5 od 19 sati.

Sportklub vam donosi i završnicu Final Foura ženske košarkaške Eurolige. Od 15 sati na SK 6 je dvoboj Fenerbahčea i Jekaterinburga, dok od 20 sati na SK 2 možete pratiti dvoboj Sopron i Perfumeríasa.

Od nogometnih uzbuđenja izdvajamo utakmicu turske lige Vidnog Bešiktaša protiv Ankaragucua na SK 2 od 18 sati, te utakmicu Premier lige između Evertona i Tottenhama od 21 sat na SK 1.

Noć je rezervirana za dvije utakmice NHL-a. Od 1 sat na SK 1 dvoboj Bostona i NY Islandersa, a od 3 sata na SK 2 Colorada i LA Kingsa.

Kompletan program pogledajte ovdje.