SK PETAK: Vaterpolo za sladokusce, derbi Eurolige

Radnički - Budva
Sportklub

U petak nas ponovno očekuje bogat sportski program.

Petak je dan za vaterpolo kada će navijači ovog sporta zaista doći na svoje.

Jadranska liga koju od ove sezone možete pratiti u programu Sport Kluba, u punom je pogonu, a tijekom dana prenosimo čak devet utakmica. S okršajima počinjemo već od 10:30 sati kada imamo dvostruki program, na SK1 pratimo susret iz Beograda između Crvene Zvezde i Šabca, a istovremeno na SK2 će u Dubrovniku zaigrati Solaris i Budva. Od 12 sati pratimo i Jug koji će u svom bazenu dočekati Primorac.

Večer je rezervirana za Euroligu, očekuje nas megaderbi između CSKA i Barcelone koji možete pratiti od 18 sati (SK2). Gledat ćemo još i ove sezone izvrsni Zenit protiv Žalgirisa te mnoge druge utakmice. Od nogometa nudimo susret treće njemačke lige te okršaj talijanske Serije B između Vicenze i Frosinonea. Noć je još jednom rezervirana za američko-kanadski hokej (NHL), od 1 sat iza ponoći pratimo dvoboj Ottawe i Toronta.

Kao i uvijek, kompletan tv program možete pronaći OVDJE.