SK PETAK: Pregršt odlične odbojke, tenis i finala košarke

Ostali sportovi - Ostalo 11. lip 20219:33 > 9:37 0 komentara
AP Photo/Michel Euler

Ovog petka na Sport Klub televiziji možete gledati nekoliko zanimljivih sportova

Kao što već i vrapci na grani znaju, Sport Klub ovih dana na svojim programima prikazuje najbolje odbojkašice i odbojkaše svijeta. Odbojkaška Liga nacija iz talijanskog Riminija od 10 sati ujutro pa sve do 23 sata navečer.

Danas izdvajamo utakmicu dvije najbolje reprezentacije Lige nacija Poljske i Brazila. Obje ekipe imaju samo jedan poraz u osam utakmica i bit će zanimljivo vidjeti tko će od ove dvije reprezentacije ostati na tom jednom porazu.

FIVB

Prijenos ovog dvoboja gledajte od 21 sat na SK1.

U 12:25 na SK1 pratite prijateljsku nogometnu utakmicu između Japana i Srbije.

Za sve ljubitelje juda pripremili smo još jedan zanimljiv dan. Podsjetimo. jučer je naša Barbara Matić osvojila zlatnu medalju. SK3 od 10 sati je rezerviran za judo.

Prijenose s WTA turnira u Nottinghamu pratite na kanalima Nova Sport i SK5 od 12 sati.

U 19 sati na SK na SK3 pratite treću utakmicu finala talijanskog košarkaškog prvenstva između Virtusa i Milana.

Iznenađujuće su igrači iz glavnog talijanskog grada slavili u prve tri utakmice i bit će zanimljivo vidjeti može li Milano koji je bio na Final Fouru Eurolige slaviti bar u četvrtoj utakmici kako bi ostao živ u finalnoj seriji.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!