SK PETAK: Počinje FA Cup, Euroliga i pregršt tenisa

(Photo by Laurence Griffiths/Getty Images)

Posljednji radni dan tjedna, za većinu ljudi, donosi i prve dvije utakmice FA Cupa u kojem ćemo vidjeti i Liverpool.

Sportski dan na kanalima Sport Kluba započet ćemo u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Prvi značajan WTA turnir igra se u Abu Dhabiju, a već smo svjedočili nekolicini zanimljivih mečeva. Hrvatska više nema predstavnika nakon poraza Donne Vekić, ali zato ćemo pratiti, uskoro, braniteljicu naslova na Australian Openu, Sofiju Kenin, pa Elinu Svitolinu, Karolinu Pliškovu i druge izvrsne igračice.

Nakon što završi dnevni program u UAE, fanovi žute loptice mogu se prebaciti na mušku stranu tenisa, prvi turnir sezone igra se u Delray Beachu.

Košarkaški zaljubljenici ponovno će uživati u euroligaškoj akciji, počeo je drugi dio sezone, a večer ćemo provesti uz okršaje Žalgirisa i Khimkija, odnosno Olympiakosa i Bayerna, dok je derbi dana dvoboj Reala i Armanija.

Engleski FA Cup kreće u ozbiljnu fazu, a sve najzanimljivije utakmice pratit ćete u programu Sport Kluba. Petak uvečer donosimo dva dvoboja, Liverpool će gostovati kod Aston Ville dok će Wolverhampton dočekati Crystal Palace. Večer će ponuditi i jedan dvoboj La Lige, Celta će nastaviti borbu za opstanak protiv Villareala.

Osim navedenog, pratimo i snooker, engleski Ligue 1 te mnoge druge sadržaje. Kao i uvijek, detaljan raspored programa Sport Kluba možete pogledati OVDJE.