SK PETAK: Moto GP, Davis Cup, polufinale Eurobasketa

fiba.basketball

Moto GP, tenis, nogomet, košarka - dio je ponude Sport Kluba u petak.

Dan otvara Moto GP, a uzbuđenja s Velike nagrade Aragona pratite od 9 sati na SK 3.

Nastavlja se i Davis Cup, od 14 sati na SK HD donosimo dvoboj Njemačke i Belgije, od 15 sati na SK 2 Italija igra protiv Argentine, a od 16 sati na SK 6 možete gledati dvoboj Velike Britanije i Nizozemske.

Eurobasket je došao do polufinala. Od 17.15 sati igraju Poljska i Francuska, a od 20.30 sati Njemačka i Španjolska. Obje utakmice prenosimo na SK 1.

Od nogometnih uzbuđenja izdvajamo utakmicu Bundeslige između Mainza i Herthe na SK 3 od 20.30 sati, kao i dvoboj turske lige između Galatasaraya i Konye od 19 sati na NS.

Kompletan program pogledajte ovdje.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima