SK petak: Formula 1, Bayern u Fürthu, tri teniska turnira

Zak Mauger LAT Images

Sportklub kanali danas u ponudi imaju od svakog sporta ponešto.

Već od 10:30 kreću uzbuđenje na F1 stazama – danas se održavaju treninzi uoči Velike nagrade Rusije, a prijenos je na Sportklub HD-u.

Za teniske obožavatelje u ponudi imamo tri turnira – ATP iz serije 250 u Metzu i Astani, te WTA turnir iz serije 500 u Ostravi.

Guliver Image

Od nogometnih uzbuđenja vrijedi izdvojiti gostovanje turskog prvaka Bešiktaša kod Altayja – dvoboj počinje u 19 sati uz prijenos na Sportklubu 1.

Na rasporedu je i prva utakmic 6. kola njemačke Bundesligee, u kojoj će Bayern u goste kod Greuter Furtha – to je dvoboj koji počinje u 20:30 uz prijenos na Sportklubu HD.

Guliver Image

Za one koji vole plivanje od 20 sati na SK3 donosimo miting Međunarodne plivačke lige u Napulju, dok će rukometni sladokusci moći pogledati dvoboj slovenskog prvenstva između Celja i Kopera u 20 sati na Sportklubu 6.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!