SK PETAK: Čilić, Vida, Krovinović, Euroliga, NHL

Ostali sportovi - Ostalo 26. velj 202110:48 > 10:54 0 komentara
Shaun Botterill/Getty Images

Tenis, nogomet, košarka, hokej dominiranju programom Sportkluba u petak

Dan na Sportklubu počinje teniskim uzbuđenjima. NA SK HD možete pratiti dvoboje s ATP turnira u Singapuru gdje igra i Marin Čilić, dok na SK 2 prenosimo WTA turnir iz Adelaidea.

Od nogometa danas izdvajamo utakmicu turskog prvenstva u kojoj će Vidin Bešiktaš ugostiti Denizli od 17 sati uz prijenos na SK 2.

Od 20.45 sati na SK 3 možete pratiti dvoboj Championshipa gdje će Derby ugostiti Nottingham Forest našeg Filipa Krovinovića.

Na SK 5 od 21 sati je utakmica Primere između Levantea i Athletic Bilbaa.

Ljubitelji košarke mogu uživati u novim utakmicama Eurolige. Od 18.45 na SK 2 prenosimo Fenerbahče – Efes. U 19 sati na SK 1 je dvoboj Baskonije i Crvene zvezde, a od 21 sat na SK 4 utakmica Barcelone i Asvela.

Noć je po običaju rezervirana za NHL. Od 1 sat na SK 1 donosimo dvoboj NY Rangersa i Bostona, a od 2 sata utakmicu Minnesote i LA Kingsa.

Kompletan program pogledajte ovdje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!