SK NEDJELJA Pregršt sporta, Formula 1 središnji događaj dana

Clive Mason/Getty Images

Sportklub vam ove nedjelje donosi fantastičan program

Apsolutno glavni događaj dana je otvaranje sezone Formule 1 u Bahreinu. U 17 sati na SK1 će vas naši komentatori Antonio Baković i Marjan Projić voditi kroz premijernu utrku ove sezone.

Uz Formulu 1, na Sportklubu danas možete pratiti i kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u Kataru u nogometu. Nekoliko odličnih utakmica tijekom dana i večeri.

Na SK1 u 15 sati pogledajte dvoboj  Kazahstana i svjetskog prvaka Francuske.

U 18 sati Engleska, inače protivnik Hrvatske na Euru gostuje kod Albanije u drugom kolu grupe I. Ovaj dvoboj pratite na SK4.

Također u 18 sati, ali na SK 5 pratite dvoboj Gruzije i Španjolske. Furija će nakon kiksa protiv Grčke na domaćem terenu sigurno ići na sva tri boda na neugodnom gostovanju.

Od večernjih utakmica izdvajamo dvoboje Rumunjske i Njemačke u 20:45 na SK1 i Bugarske i Italije na SK5.

Vaterpolo je zastupljen ove nedjelje na SK. Final Four Jadranske lige samo na našim kanalima.

Utakmice za treće mjesto i veliko finale samo na SK3 od 17:15.

Ne smijemo naravno zaboraviti i na prvu utrku Moto GP sezone. Samo na SK 3 od 16 sati.

Teniski Masters iz Miamija pratite na više kanala Sportkluba tijekom popodneva i večeri.

Finale jednog od najboljih snooker turnira sezone pratite od 14 sati na SK4. Ronnie O’Sullivan i Neil Robertson sastaju se u finalu Tour Championshipa.