SK NEDJELJA: Judo finale, moto iz Barce, odbojka, nogomet

Ostali sportovi - Ostalo 13. lip 20216:19 > 8:02 0 komentara
GEPA pictures/Johannes Friedl

Nedjelja donosi pregršt uzbuđenja u programu Sportkluba.

Svjetsko prvenstvo u Judu koje se ovog tjedna održava u Budimpešti stiglo je do završnog dana, pratit ćemo sve zanimljivosti u borbi za medalje.

Iako ovog vikenda nema utrka najviše kategorije formule 1 i MotoGP, za vas donosimo FIM CEV Repsol utrke iz Barcelone koje možete pratiti od 11 sati na kanalu SK5.

Od prijepodneva smo i s odbojkaškom Ligom Nacija gdje se ženske reprezentacije bore za plasman na završni turnir. Otvaramo s utakmicom Turske i Belgije, a dan ćemo zaključiti s Nijemicama i Brazilkama (21h, SK4).

Košarkaška Bundesliga je stigla do četvrte utakmice finala, berlinska Alba ima priliku zaključiti borbu za titulu protiv Bayerna (15h, SK3), a pratimo i utakmice kvalifikacija za Azijski kup.

Žensko finale teniskog turnira u Nottinghamu, finale playoffa Segunde Division između Rayo Vallecana i Girone te nastavak NHL playoffa, odnosno susret Tampe i NY Islandersa još su neki od sjajnih događaja koje ove nedjelje možete pratiti u programu Sportkluba.

Kao i uvijek, kompletan raspored možete pogledati OVDJE.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!