SK NEDJELJA: Generalke uoči EURA, NHL doigravanja

Clive Mason/Getty Images

Nedjelja na Sportklubu ponovno donosi brojne prijateljske susrete uoči početka EURA, kao i nastavak uzbuđenja u NHL-u.

Već u jutarnjim satima započinjemo s programom iz Catalunyje, a utrka se vozi u 16 sati uz izravan prijenos na Sportklubu 3.

AP Photo/Alberto Saiz

Za obožavatelje odbojke tu su i brojni susreti Lige nacija, kako u muškoj, tako i u ženskoj konkurenciji.

Zanimljive su provjere ususret EURA koje ćete danas moći pratiti na Sportklubu. Između ostalih prenosimo i dvoboje dva suparnika Hrvatske u skupini. Engleska će igrati protiv Rumunjske uz prijenos na Sportklubu 3 od 18 sati, dok će Škotska odmjeriti snage s Luksemburgom (18h, SK5). Nizozemska će igrati protiv Gruzije u 18h uz prijenos na SK6, dok dvoboj Norveške i Grčke možete pratiti od 19 sati na Sportklubu 2.

(Photo by Clive Rose/Getty Images)

Danas ćemo saznati i trećeg putnika u Primeru nakon što su direktan plasman izborili Espanyol i Mallorca. Leganes će nakon teškog 0:3 poraza od Vallecana danas pokušati uzvratiti, prijenos je na Sportklubu 3 od 21 sat.

Dvije utakmice na rasporedu su u doigravanju NHL lige: Montreal Canadiensi će dočekati Winnipeg Jetse od ponoći na Sportklubu 1. Od 2;30 Las Vegas igra protiv Colorada, a prijenos je na Sportklubu 2.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!