SK NEDJELJA: FA Cup, Arsenal kod West Hama, Barca u Baskiji

Foto: Neil Hall - Pool/Getty Images

Kraj tjedna zaključit ćemo s vrhunskim prijenosima na kanalima Sportkluba.

Krećemo sa FA Cupom, već od 14:30 sati na SKHD Chelsea će ugostiti Sheffield United, dok će Brendan Rodgers s Leicesterom pokušati iznenaditi Manchester United (18 h, SK1).

Premier lige također neće danas izostati, na programu su dvije vrhunske utakmice. Derbi u Londonu igraju West Ham i Arsenal koji je izborio četvrtfinale Europske lige, njihova utakmica na rasporedu je od 16 sati na SK1. Tottenham se vraća u akciju nakon ispadanja od Dinama, Mourinho mora trgnuti svoje igrače uoči Aston Ville na SK3 od 20:30 sati.

La Liga također je u punom zamahu, Atletico Madrid se u potpunosti može fokusirati na prvenstvo, protivnik je Alaves na Wanda Metropolitanu od 18:30 sati na SK4. Borbu za naslov nastavlja i Barcelona koja večeras ima neugodno gostovanje u San Sebastianu kod Real Sociedada (21 h, SK1).

Teniski turniri došli su do samoga kraja u St. Peterburgu i Monterreyju. Gasparyan i Kasatkina na SK2 od 14:30 zaokružit će rusko finale, dok je finale u Meksiku od 23:30 na SK2, za naslov igraju Golubić i Fernandez.

NHL-a imamo dvije utakmice, od 18 sati na SKHD repriza između Pittsburgh Penguinsa i New Jersey Devilsa. Na SK2 u 23 sata pravi derbi u Kaliforniji igraju LA Kings i Vegas Golden Knightsi.

OSTATAK RASPOREDA POGLEDAJTE OVDJE.