SK Nedjelja: F1 u Monte Carlu, drama u Engleskoj, NHL

Lars Baron/Getty Images

Nedjelja donosi vrlo bogat program na Sportklub kanalima u kojima će se razriješiti još nekoliko drama.

Nizozemci startaju malo iza podneva – u 12:15 na Sportklubu 3 pratite dvoboj doigravanja za europska natjecanja između Feyenoorda i Utrechta.

Za obožavatelje tenisa donosimo finale ATP turnira u Lyonu – dvoboj za titulu između Camerona Norrieja i Stefanosa Tsitsipasa počinje u 14 sati na Sportklubu 2.

(AP Photo/Jean-Francois Badias)

Nedjelja je naravno, i dan za Formulu 1. Danas se vozi u Monte Carlu, na pole positionu je Charles Leclerc, a izravan prijenos utrke je od 15 sati na Sportklubu 1.

Dramatičnu završnicu danas ćemo vidjeti i u engleskom prvenstvu. Još se uvijek dijele karte za Europu – a momčadi oko kojih će se dizati najviše prašine su Liverpool, Chelsea i Leicester – svi su još uvijek u igri za Ligu prvaka, ali jedan će svakako otpasti. Sve utakmice igraju se u istom terminu – od 17 sati, a na našim kanalima moći ćete ih pratiti četiri. Leicester – Tottenham (SK1), Aston Villa – Chelsea (SK2), Liverpool – Crystal Palace (SK3), te Manchester City – Everton (SKHD).

Vardy

Velika utakmica igra se i u Bjelorusiji – u finalu Kupa susrest će se BATE Borisov i Isloch, a taj dvoboj možete pratiti od 18 sati na Sportklubu 4.

Od košarke, vrijedi izdvojiti finale Slovenskog kupa između Tajfuna i Krke (20:30, SK3), te polufinale doigravanja u Italiji između Brindisija i Virtusa (20:45, SK4).

Za kraj dana, pripremili smo i tri utakmice doigravanja iz najjače hokejaške lige svijeta.

St. Louis – Colorado četvrtu utakmicu u seriji startaju u 23:15 na Sportklubu 3, a na rasporedu je i peta utakmica između Washingtona i Bostona (1:00 h, SK1) te treća između Winnipega i Edmontona (1:30 h, SK2).

AP Photo/Joe Puetz

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!