SK NEDJELJA: Derbi na Emiratesu, spektakl na jezeru Tahoe

(Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

I ova nedjelja će biti bogata na kanalima Sportkluba.

Nakon nedjeljnog ručka od 13 sati na SK 1 pratite londonski derbi West Hama i Tottenhama. Na istom kanalu od 15 sati donosimo dvoboj Aston Ville i Leicestera. Derbi dana je utakmica Emiratesa na SK 1 od 17.30 u kojoj će Arsenal ugostiti Manchester City. Od 20 sati Manchester United će ugostiti Newcastle United.

Španjolci nedjelju otvaraju utakmicom Barcelone i Cadiza na SK 2 od 14 sati. Na SK HD od 16.15 sati donosimo dvoboj Sociedada i Alavesa. Na istom kanalu od 18.30 sati je utakmice Huesce i Granade. Za kraj od 21 susret Athletica i Villarreala.

Naravno, ovu nedjelju možete na našim kanalima pratiti i kvalifikacije za Afrobasket, Eurobasket te Azijski kup.

NHL počinje od 20 sati utakmicom Washingtona i NY Rangersa na SK 2, a onda u noćnom terminu donosimo dvije utakmice.

Ottawa – Montreal na SK 3 od 1 sat, a onda ponovno novi hokejaški spektakl na jezeru Tahoe, ovog puta od od 1:30 na SK 1 u prijenosu možete pratiti dvoboj Bostona i Philadelphije.