SK NEDJELJA: Atletico i Barca, PL, završnica tenisa

(Photo by David Ramos/Getty Images)

Za današnji dan pripremili smo mnoštvo sportskih sadržaja.

Krećemo od nogometa, točnije s Premier ligom gdje danas na programu imamo tri utakmice. Wolvesi i Burnley igraju na SK1 od 13 sati, a na istom programu od 15 sati čeka nas spektakl na Elland Roadu između Leedsa i Manchester Uniteda. WBA traži način da se spasi, pa će bodove tražiti kod Aston Ville od 20 sati na SKHD.

Sportklub

La Liga sve je napetija, nakon što je jučer kiksao Real Madrid, danas će to pokušati iskoristiti Barcelona i Atletico Madrid koje čekaju teška gostovanja. Messi i ekipa danas su kod Villareala od 16:15 sati na SK3, dok Athletic Bilbao čeka Atletico od 21 sat na SK1.

Sportklub

Čeka nas i zanimljiv rasplet teniskih turnira u Stuttgartu, Istanbulu i Barceloni. Na SK2 od 14 sati za naslov u Stuttgartu igraju Ashleigh Barty i Arina Sabalenka, dok će za naslov u Istanbulu na SK5 od 16 sati igrati Elise Mertens i Sorana Cirstea.

Jako finale čeka nas i u Barceloni, na SK2 od 16 sati Rafael Nadal igra protiv Stefanosa Tsitsipasa koji je u velikom naletu.

Naravno, u ponudi imamo i njemačku, tursku te talijansku košarku, a kompletan raspored možete pogledati OVDJE.