SK Četvrtak: Vlašić i Moro na teškim ispitima u Kupu

Oleg Nikishin/Epsilon/Getty Images

I ovog četvrtka na Sport Klub televiziji možete pratiti pregršt zanimljivih sportskih prijenosa

Na SK1 od 16:30 pratite utakmicu četvrtfinala ruskog kupa Krylia Sovetov – Dinamo Moskva. Moskovski prvoligaš ide na megdan vodećoj momčadi druge ruske lige. Nikola Moro bi trebao predvoditi veznu liniju Dinama u ovom teškom dvoboju.

Foto: PIOTR KUCZA FOTOPYK NEWSPIX.PL

Na SKHD od 18:30 pratite novi dvoboj četvrtinala ruskog kupa. CSKA našeg Nikole Vlašića gostuje kod Arsenala iz Tule. Domaćin je u velikoj borbi za ostanak u ligi i vidjet ćemo koliko će u Kupu moći protiv odličnog Vlašića i njegovog CSKA. Treba napomenuti i da je ovo prva utakmica u Kupu za novog trenera CSKA Ivicu Olića i sigurno je da želi prolaz u polufinale.

Sportklub

Utakmicu 1/8 finala francuskog kupa između Red Stara i Lyona pratite na SK4 od 19 sati.

Na SK3 od 18 sati zanimljiv dvoboj turske nogometne lige između Malatye i Fenerbahčea. Gosti su u borbi za naslov prvaka i u ovoj utakmici ih zanimaju jedino tri boda.

Za ljubitelje košarke pripremili smo fantastičan dvoboj Eurolige u 19:45 na SK1. Sastaju se europski velikani Fenerbahče i Real Madrid.

Na SK3 od 20 sati pratite dvoboj Albe i Crvene Zvezde.

Na SKHD u 21 sat španjolski derbi Valencije i Baskonije.

Za ljubitelje tenisa smo pripremili nekoliko turnira već od 11 sati pa sve do noći na SK2

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!