SK četvrtak: Regionalna liga, NHL, nogomet…

Foto: Catherine Ivill/Getty Images

Sport klub i ovaj četvrtak vam nudi zanimljiv sadržaj u kojem će svatko pronaći nešto za sebe.

Kreće Regionalna vaterpolo liga koju ekskluzivno možete pratiti na kanalima Sport kluba. Od 17 sati na SK 1 pratite utakmicu Juga i Jadrana iz Herceg Novog. U isto vrijeme na SK 2 pratite Primorje i Partizan.

Od 18.50 sati splitski Jadran na SK 4 igra protiv Crvene zvezde, a na SK 1 Budva čeka Radnički.

Od nogometa nudimo dvije utakmice osmine finala Talijanskog kupa (Sassuolo – SPAL, Atalanta – Cagliari), kao i utakmice grčke, rumunjske i nizozemske lige, te turskog kupa.

Od 21 sat na SK 1 pratite utakmicu Premier lige između Arsenala i Crystala Palacea.

Za noćne ptice od 1 sat nudimo gradski derbi NHL-a NY Rangers – NY Islanders, a od 4 sata dvoboj Las Vegasa i Anaheima.

Kompletan program pogledajte ovdje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!