SK ČETVRTAK: Pregršt odbojke, Vekić, finale u Njemačkoj

Ostali sportovi - Ostalo 10. lip 202110:02 > 11:46 1 komentar
Julian Finney, Getty Images

Četvrtak na Sportklub kanalima donosi pregršt odbojke te pomalo tenisa i košarke.

Prvo što vrijedi izdvojiti je novih osam dvoboja odbojkaške Lige nacija, a raspored je sljedeći:

Srbija – Iran 10h, SK1
Rusija – Kanada, 12h, SK4
Francuska – Slovenija 13h, SK1
Argentina – Australija 15h, SK4
Njemačka – SAD 16h, SK7
Bugarska – Brazil 18h, SK6
Japan – Italija 19:30h, SK3
Poljska – Nizozemska, 21h, Nova Sport

AP Photo/Michel Euler

Nastavljamo pratiti i WTA turnir iz Nothinghama, u kojem našu Donnu Vekić, koja je postavljena kao treća nositeljica, danas čeka susret  trećeg kola protiv Nine Stojanović. Teniske mečeve iz Ujedinjenog kraljevstva pratite na našima kanalima Sportklub 5 i Nova Sport.

Očekuje nas i završnica Judo prvenstva u Budimpešti – već od 10 sati te dvoboje pratite na Sportklubu 3.

Što se tiče košarke, nastavlja se finalna serija između Albe Berlin i Bayerna. Alba ima vodstvo 1:0, a Bavarci će danas pokušati poravnati seriju. Prijenos je od 20:30 na Sportklubu 1.

Kompletan raspored pogledajte ovdje.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare