SK ČETVRTAK: Nogomet i tenis u Barceloni, Euroliga

Barcelona
Guliver

Vrhunski tenis, vaterpolo, hokej, nogomet, košarka - ono je što izdvajamo iz današnjeg programa Sport Kluba.

Bogat teniski dan kreće od 11 sati prijenosima na SK 1 s ATP turnira u Barceloni, dok od 12 sati na SK 2 možete gledati mečeve s WTA turnira u Istanbulu.

SK 3 od 14 sati rezerviran je za vaterpolsku Ligu prvaka i dvoboje iz Budimpešte.

Hokejaška uzbuđenja kreću od 18.30 na SK 4 trećom utakmicom finala KHL-a između Avangarda i CSKA, a noć donosi dva dvoboja NHL-a. Na SK 1 od 1 sat je dvoboj NY Islandersa i Washingtona, a u isto vrijeme na SK 2 igraju Florida i Carolina.

Pred nama su i druge utakmice četvrtfinala Eurolige. Od 19 sati na SK 1 prenosimo Efes – Real, a od 21 sat na SK 3 Armani – Bayern.

Sportklub

Večer je rezervirana za nogomet. Od 21 sat na SK 1 je utakmica Barcelona – Getafe, na SK 4 donosimo Sociedad – Celta, a na SK 6 Granada – Eibar.

Sportklub

Dvoboj Premier lige između Leicestera i WBA je u isto vrijeme na SK HD.

Kompletan program pogledajte ovdje.