SK ČETVRTAK Londonski derbi, Euroliga i vrhunski tenis

Michael Regan/Getty Images

I ovog četvrtka pripremili smo vam premium sportski program na Sportklub televiziji

Današnji dan nije toliko bogat utakmicama i događajima, ali kvaliteta je apsolutno prisutna.

Program počinjemo u 17 sati na SKHD utakmicom turske nogometne lige između Trabzonspora i Denizlispora. Domaćin se diže u formi, iza njih je fantastični siječanj u kojem su upisali šest pobjeda i jedan remi. U posljednjem kolu su slavili kod Bešiktaša i posljednja momčad lige Denizlispor im ne bi trebala raditi probleme.

U 17:30 na SK2 pratite odličnu utakmicu KHL-a između SKA iz St. Peterburga i Lokomotiva iz Yaroslava. Dvoboj dvije ponajbolje momčadi Zapadne konferencije bit će sigurno vrlo zanimljiv i za sve ljubitelje hokeja prava poslastica.

U 21 sat na SK1 glavni događaj dana.

Londonski derbi između dva uzdrmana velikana Tottenhama i Chelseaja. Utakmica koje obje ekipe moraju pobijediti ako i dalje žele biti u realnoj utrci za mjesta na samom vrhu. Momčad Josea Mourinha u prošlom kolu odigrala je jednu od najlošijih utakmica sezone izgubivši od Brightona 1:0. Nedostaje im najbolji igrač Harry Kane i to je veliki minus za Spurse, ali koga nema bez njega se mora.

S druge strane Chelsea s novim trenerom Thomasom Tuchelom ima četiri boda iz dvije utakmice otkako je Nijemac na klupi.

Vidi se neki pomak, obrana Chelseaja bolje izgleda i čini se da će budućnost biti svjetla s novim trenerom. Chelsea će vrlo vjerojatno voditi igru, Tottenham će se stati u čvrsti blok i pokušati preko kontranapada nešto napraviti.

Također u 21 sat, ali na SK2 za sve ljubitelje košarke pripremili smo apsolutnu poslasticu. Barcelona dočekuje Efes našeg Krune Simona u dvoboju koji će obilovati lijepim potezima i uzbuđenjima. Dvojica ponajboljih igrača u Europi, Nikola Mirotić i Shane Larkin odmjerit će snage u ovom dvoboju ekipa koje imaju dosta različite sezone.

Barcelona je najbolja momčad Eurolige u ovom trenutku, dok je Efes tek na devetom mjestu i očekuje ih velika borba za ulazak u playoff.

Na SK3 u 21 sat pratite još jedan dvoboj Eurolige, sastaju se Valencia i CSKA. Gosti iz Moskve su favoriti u ovom dvoboju i valja napomenuti da je u kadru ponovno fantastični Mike James oko kojeg se puno pričalo da će napustiti klub.

Valencia je u borbi za playoff, dok je CSKA na odličnom drugom mjestu i naći će se sigurno među najboljih osam.

Točno u ponoć ponovno najbolji tenisači i tenisačice svijeta na Sportklubu.

Nakon dana pauze zbog jednog pozitivnog slučaja na Covid u Melbourneu, ATP Cup se nastavlja. Na SK1 i na SKHD pratite ATP Cup, dok na SK2 možete gledati najbolje tenisačice svijeta na dva turnira iz Melbournea.

Cijeli raspored pogledate OVDJE