SK ČETVRTAK: Hezonja čeka osvetu, Azijski kup na SK!

Ostali sportovi - Ostalo 20. sij 20228:47 > 8:47 0 komentara
2021 Euroleague Basketball

Četvrtak će donijeti dominaciju košarke i nogometa na kanalima Sportkluba.

Završnica aktualnog tjedna donosi početak Azijskog kupa za nogometašice, a Sportklub će prenositi čitav turnir. Na otvaranju igraju Kina i Tajpeh (11h, SK2) te Indija i Iran (13h, SK2). Natjecanje se održava u Indiji, a nastupa 12 reprezentacija. Naslov brani Japan.

Afrički Kup Nacija završava svoj uvodni dio natjecanja, a u četvrtak nas očekuju četiri dvoboja. Od 17 sati (SK1) pratimo mega afrički okršaj Obale Slonovače i Alžira dok istovremeno igraju Sierra Leone i Ekvatorijalna Gvineja (NS). Od 20 sati također će se igrati dvije utakmice, na SK1 pratimo Gambiju protiv Tunisa, a igrat će još Mali i Mauritanija (SK HD).

Košarkaška Euroliga donosi nekoliko fantastičnih dvoboja, a derbi se igra u Kazanju gdje će UNICS pokušati osvetiti nedavni poraz protiv Barcelone (17h, SK2). Od 18 sati igrat će Zenit i Monaco (SK HD), a kasnije pratimo Fenerbahče protiv Žalgirisa, Albu protiv Reala te Maccabi i Olympiakos.

Noć ćemo ponovno zatvoriti uz NHL, očekuju nas dvoboji Bostona i Washingtona (01h, SK1) te Edmontona i Floride (03h, SK2).

Kao i uvijek, potpun tv program možete provjeriti OVDJE.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!