SK Četvrtak: Barca lovi vrh Primere, Simon i Efes Final Four

Barcelona
Guliver

I ovog četvrtka pripremili smo vam pregršt sportskih događaja na Sport Klub televiziji

Već od 11 sati na SK2 možete pratiti Masters 1000 turnir koji se održava u Madridu. Danas startaju tenisačice, a za nekoliko dana tenisači. Od hrvatskih predstavnica danas na turniru nastupa Petra Martić koja igra protiv još jedne Hrvatice, ali koja igra pod američkom zastavom – Bernarde Pere. Taj dvoboj bi trebao početi negdje oko 17 sati.

Mike Owen/Getty Images

Na SK1 i SK5 od 11 sati pratite ATP turnire iz Minhena i Estorila koji polako ulaze u završnicu.

Za ljubitelje kineske košarke na SK3 u 13:35 pripremili smo drugu utakmicu finala između branitelja naslova Guangdong Southern Tigersa i Lianoning Flying Leopardsa. Igra se na dvije dobivene utakmice, a Guangdong vodi 1:0.

U 19 sati na SK1 zaostala utakmica španjolske Primere. Barcelona dočekuje jedno od ugodnijih iznenađenja ove sezone Granadu koja u posljednje vrijeme ipak pada u formi. Barca je u velikoj borbi za naslov prvaka s Atleticom i Realom te im pobjeda u ovom susretu donosi prvo mjesto. Kod Barce nema Fatija i Coutinha već duž vrijeme, ali Messi i društvo su veliki favoriti u ovom dvoboju.

Barca - Granada
Barca – Granada

U 19:30 na SKHD odlična utakmica turske nogometne lige između Alanyaspora i Fenerbahčea. Gostima igra samo pobjeda ako žele ostati u utrci za naslov prvaka s Bešiktašem i Galatasarayem. Međutim, Alanyaspor je drugi najbolji domaćin lige i neće Feneru biti lako uzeti sva tri boda.

U 21 sat na SK1 četvrta utakmice četvrtfinala Eurolige između Real Madrida i Efesa. U prošlom dvoboju su gosti iz Iistanbula bili jako blizu da se plasiraju na Final Four, ali fantastična serija Reala pred kraj utakmice donijela im je vrijednu pobjedu. Nadamo se da će i naš Kruno Simon odigrati puno bolje nego u prošloj utakmici u kojoj je zabio samo tri koša.

Ne zaboravite i na finale 5. sezone našeg kviza Rizik ili Oprez u 23 sata na SK1!

SK PODCAST Finalisti kviza

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!