Sjajan SK tjedan: Ludi tjedan u Premier ligi i Primeri

Peter Powell/Pool via AP

Još jedan sjajan sportski tjedan je pred nama na kanalima Sport Kluba.

Nogometaši u Premier ligi i Primeri odigrat će dva kola pa će tako nogometa biti od ponedjeljka do nedjelje.

Manchester United čeka dva velika derbija, u utorak protiv Leicestera od 19 sati, pa u četvrtak protiv Liverpoola od 21.15 sati. U srijedu je pak na rasporedu londonski derbi Chelseaja i Arsenala.

Sportklub

U nedjelju će svoju grčevitu borbu za Ligu prvaka nastaviti Liverpool – Redsi će gostovati kod West Bromwich Albiona koji je porazom protiv Arsenala u prošlom kolu izgubio i matematičke šanse za ostanak u Premiershipu.

Čeka nas rasplet u Primeri gdje Barcelona u utorak od 22 sata gostuje kod Levantea. Atletico će u srijedu u tom terminu ugostiti Real Sociedad, dok će Real u četvrtak također u 22 sata gostovati kod Granade. Sve tri momčadi će i na teren u nedjelju od 18.30 sati. Atletico dočekuje Osasunu, Barcelona Celtu, a Real ide kod Athletica.

Tu su i svakodnevna uzbuđenja s ATP i WTA Mastersa u Rimu.

Sportklub

Za vikend nas čeka i peta utrka sezone u Moto GP-u, Velika nagrada Francuske u Le Mansu.

Kompletan raspored pogledajte ovdje.