RIZIK ILI OPREZ U 4. IZDANJU: Poznati parovi osmine finala!

Ostali sportovi - Ostalo 4. sij 202115:44 > 05. sij 2021 11:55 1 komentar

U kvizu Rizik ili oprez, koji je već tri sezone sastavni dio Sportklubovog programa u Hrvatskoj, sudjeluje 16 igrača. Dosadašnji pobjednici su Ivan Ivković, Šimun Kastrapeli i Davor Dominiković, a sada ćemo dobiti i prvog regionalnog pobjednika.

Ove sezone u kvizu će nastupit 16 uglednih SK sportskih novinara iz regije, a ovo su njihova imena: Vladimir Novaković (Srb), Nebojša Višković (Srb), Vladimir Živković (Srb), Darko Plavšić (Srb). Saša Ozmo (Srb), Gojko Andrijašević (Srb), Ivan Ivković (Hrv), Ivan Hodoba (Hrv), Goran Stojanović (Hrv), Marin Mrduljaš (Hrv), Zoran Grgić (Hrv), Saša Živko (Hrv), Kemal Ahmetović (BiH), Haris Mrkonja (BiH), Goran Obrez (Slo), Dejan Obrez (Slo).

Uz voditelja i autora Krešimira Karačića parove je izvlačio Valent Sinković, naš proslavljeni veslač, koji je i sudjelovao u kvizu naših poznatih sportaša. Naši natjecatelji su prije izvlačenja pojasnili svoj nastup i što od njega očekuju.

Zoran Grgić, komentator Sportkluba

– Kviz će vjerujem postati svojevrstan brend Sportkluba. Prijavio sam se da provjerim svoje znanje, obnovim sjećanja na nekadašnji sport. Krešo je napravio odličnu stvar, a svim natjecateljima želim puno uspjeha – rekao je Zoran Grgić, komentator Sportkluba iz Zagreba, koji posebno prati La Ligu.

Iz Slovenije nam dolazi Dejan Obrez, koji na tamošnjem Sportklubu prati Premier league i Ligu pravaka.
– Kviz je odličan, veselim se nastupu, a u ova čudna vremena ja ću kod kuće imati dva navijača.

Haris Mrkonja, naš kolega komentator iz BiH također se veseli nastupu.
– Moja očekivanja nisu prevelika, drago mi je da ćemo se družiti i ovako putem Skypea.

Haris Mrkonja, komentator Sportkluba

Saša Ozmo, novinar srpskog web portala Sportkluba, nema prijašnjih iskustva s kvizovima:
– Nikad nisam išao na pub kvozove, ovo će za mene biti nešto potpuno novo. Obično nisam dobar s pamćenjem godina i rezultata, dakle čeka me dosta pravi test. Super je koncept kviza, siguran sam da ćemo se dobro zabaviti.

U osmini finala naše nove sezone sastaju se: Ivković (SK HR) – Živković (SK SRB), Andrijašević (SK SRB) – Goran Obrez (SK SLO), Saša Živko (SK HRV) – Haris Mrkonja (SK BiH), Saša Ozmo – Kemal Ahmetović (SK BiH), Goran Stojanović (SK HRV) – Dejan Obrez (SK SLO), Nebojša Višković (SK SRB) – Marin Mrduljaš (SK HR), Vladimir Novaković (SK SRB) – Zoran Grgić (SK HR), Darko Plavšić (SK SRB) – Ivan Hodoba (SK HR).

Otvaraju u subotu 9. siječnja : Ivković (SK HR) i Živković (SK SRB), nakon toga kvizove možete gledati u ritmu utorak, četvrtak, subota.

Za sve vas koji niste dosad pratili naš kviz evo i pojašnjenjna pravila. Rizik ili oprez igraju dva igrača. Kviz se sastoji od 20 sportskih tema i pitanja, a na svaku temu igrači mogu uložiti 2,4 ili 6 bodova. U slučaju da ne znaju odgovor, dobit će četiri ponuđena odgovora gdje se bodovi prepolavljaju. U slučaju točnog odgovora igrači idu u plus onoliko koliko su uložili, a u slučaju netočnog idu u minus. Nakon tih 20 pitanja, slijedi nam glavno pitanje na koje igrači tajnu ulažu i bodove i odgovor. Da bi uopće došli do glavnog pitanja igrači moraju biti u pozitivnom rezultatu. Pobjednik je igrač koji na kraju ima više bodova.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare