Ovo izdvajamo iz bogatog SK programa za vikend!

Sportklub

Sport Klub je od petka do nedjelje za vas pripremio bogati program u kojem će bez sumnje svatko pronaći nešto za sebe. Sve možete pratiti na TotalTV-u, MaxTV-u i Optima TV-u, a uskoro ćemo imati i jednu novost za gledatelje naših kanala.

U petak kreću treninzi za Velike nagradu Emilije Romagne na stazi u Imoli. Sve zanimljivo od petka do nedjelje iz Imole možete pratiti na SK 3 uz komentatore Antonija Bakovića i Marijana Projića

Od petka do nedjelje u akciji su motociklisti na Velikoj nagradi Portugala. Treninge i kvalifikacije prenosimo na SK 4, a utrku na SK 2 uz naš dvojac Darina Jankovića i Tomislava Bešinića.

Sportklub

Pred nama je i završnica Mastersa u Monte Carlu, gdje još uvijek imamo adute u parovima. Finale u pojedinačnoj konkurenciji je od 14.30 u nedjelju na SK 1.

Od nogometnih uzbuđenja izdvajamo polufinale FA kupa gdje će u subotu od 18.30 sati igrati Chelsea i Manchester City uz prijenos na SK 1, a u nedjelju od 19.30 sati na SK 2 je dvoboj Leicestera i Southamptona.

Sportklub

Bogati vikend zatvoramo prijenosom španjolske lige i dvobojem Getafea i Real Madrida u nedjelju od 21 sat na SK 1.

Sportklub

To je samo mali ‘dio kolača’ koji Sport Klub nudi ovog vikenda, a kompletan raspored pogledajte ovdje.